עושים את התקשורת

חברי רשת הבוגרים של לינק20? מפעילים עמותה?רוצים לחדד את ההופעות שלכם בתקשורת? רוצים ללמוד כייצד יוצרים יח”צ בלי חברת יח”צ? אנחנו שמחות להזמינכם לקחת חלק בסדנת תקשורת ייחודית, שתתקיים במסגרת פעילות רשת הבוגרים, עבור בוגרי רשת הבוגרים בלבד. הסדנה בנויה מארבעה מפגשים אשר יתקיימו בזום והיא מורכבת משילוב של מגוון הרצאות ותרגולים אישיים וקבוצתיים, אשר יועברו ע”י מרצים ומנחים מהשורה הראשונה, המגיעים מתחום הסטורי טלינג, תקשורת ודוברות.
מה בסדנה?


איזה מין סיפור מעניין את התקשורת ואיך הופכים את שלי לכזה? אסף ליברמן- עיתונאי, מגיש תוכנית רדיו יומית לצדו של קלמן ליבסקינד בכאן ב’. לפני כן הגיש את “בוקר טוב ישראל” של גלי צה”ל. מרצה בבית הספר לתקשורת של אוניברסיטת אריאל.

הכנה לראיון- מה עושים עם דף מסרים ואיך עומדים בלחץ?
סטוריטלינג ושפת גוף, חידוד מסרים בתוך הסיפור שלי, הגשה והחיבור לדבר רחב וגדול יותר. 
 עמרי אביאסף- שותף ויועץ בכיר בחברת הייעוץ QUTRO מלווה את האגונים הגדולים בארץ ובעולם בעולמות של תקשורת בינאישית והעברת מסרים אפקטיבית.

עמידה מול מצלמה וראיונות תקשורת טלוויזיוניים גילי שנהר- שירת בשירות סדיר במשך 27 שנה והשתחרר בדרגת אל”מ בשנת 2003. במסגרת תפקידו בצה”ל שימש בתפקידי פיתוח והסברה רבים בפיקוד העורף, בין השאר כמסביר לציבור במבצע צוק איתן. מאחוריו שעות רבות של ראיונות בכלי התקשורת וניסיון רב.

לשמור על המאבק בכותרות לי ירון- כתבת הרווחה והפנים של עיתון הארץ, מפרסמת תחקירים בנושאים חברתיים  כמו מחדל תאונות הבנייה, זכויות הקהילה הלהט”בית, אפליית נשים, מבקשי המקלט ואנשים עם מוגבלויות. בשנתה הראשונה בתפקיד, עיתון “הארץ” הפך למוביל בסיקור הרווחה  בכך שהציג פי 5 יותר כותרות בנושאי רווחה מהמתחרים.

איך יוצרים יח”צ בלי חברת יח”צ דרור שדות- מיוזמות השביתה ההיסטורית במשק הישראלי “אני אישה, אני שובתת” דוברת שלל מאבקים חברתיים ופוליטיים.

כמה מפגשים כוללת הסדנה?

הסדנה כוללת ארבעה מפגשי זום.
מפגש ראשון: 15.11.20 בשעות 17:00-20:00
מפגש שני: 29.11.20 בשעות 17:00-20:00
מפגש שלישי: 13.12.20 בשעות 17:00-20:00
מפגש רביעי: 27.12.20 בשעות 17:00-20:00

מה הם תנאי ההשתתפות?


·        בוגר או בוגרת של אחת מתוכניות המנהיגות של לינק20;
·        התחייבות להשתתפות בכל המפגשים, אין אפשרות להגיע לחלק מהמפגשים;
·        מספר המקומות מוגבל;